سیاست حفظ حریم خصوصی

خط مشی رازداری داناکاو

داناکاو به حریم خصوصی شما احترام می گذارد و متعهد می گردد که از اطلاعات شخصی شما حفاظت کند. این خط مشی حفظ حریم خصوصی، به شما اطلاع می دهد که چگونه هنگام بازدید از وب سایت ما (صرف نظر از اینکه از کجای جهان از آن بازدید می کنید) از اطلاعات شخصی شما مراقبت می کند و در مورد حقوق حریم خصوصی شما و نحوه محافظت قانون از شما می گوید.

هدف از سیاست حفظ حریم خصوصی

هدف سیاست حفظ حریم خصوصی این است که به شما اطلاعاتی درباره نحوه جمع‌آوری و پردازش داده‌های شخصیتان در هنگام استفاده از این وب‌سایت بدهد؛ از جمله هر داده‌ای که ممکن است از طریق این وب‌سایت در هنگام ثبت‌نام در خبرنامه یا خرید اشتراک ارائه دهید.

این وب سایت برای کودکان در نظر گرفته نشده است و ما داده های مربوط به کودکان را جمع آوری نمی کنیم.

لینک های شخص ثالث

این وب سایت ممکن است شامل پیوندهایی به وب سایت ها، افزونه ها و برنامه های شخص ثالث باشد. با کلیک بر روی آن پیوندها یا فعال کردن آن اتصالات ممکن است به اشخاص ثالث اجازه داده شود که داده های مربوط به شما را جمع آوری یا به اشتراک بگذارند. ما این وب سایت های شخص ثالث را کنترل نمی کنیم و مسئولیتی در قبال اظهارات حریم خصوصی آنها نداریم. هنگامی که وب سایت ما را ترک می کنید، بهتر است سیاست حفظ حریم خصوصی هر وب سایتی را که بازدید می کنید بخوانید.

داده هایی که درباره شما جمع آوری می کنیم

داده های شخصی یا اطلاعات شخصی به معنای هرگونه اطلاعات در مورد یک فرد است که می توان آن شخص را از آن اطلاعات شناسایی کرد. ما ممکن است انواع مختلفی از داده های شخصی را که در زیر آمده جمع آوری، استفاده و ذخیره کنیم:

  • داده های هویت شامل نام کاربری یا شناسه.
  • اطلاعات تماس شامل آدرس و آدرس ایمیل.
  • داده های مالی شامل جزئیات کارت پرداخت.
  • داده‌های تراکنش شامل جزئیات پرداخت‌ها.
  • داده‌های فنی شامل آدرس پروتکل اینترنت (IP)، داده‌های ورود به سیستم، نوع و نسخه مرورگر، تنظیم منطقه زمانی و مکان، انواع و نسخه‌های افزونه مرورگر، سیستم عامل و پلتفرم و سایر فناوری‌ها در دستگاه‌هایی که برای دسترسی به این وب‌سایت استفاده می‌کنید.

ما هیچ دسته بندی ویژه ای از داده های شخصی در مورد شما جمع آوری نمی کنیم (این شامل جزئیات مربوط به نژاد یا قومیت، اعتقادات مذهبی یا فلسفی، زندگی جنسی، گرایش جنسی، عقاید سیاسی، عضویت در اتحادیه کارگری، اطلاعات مربوط به سلامتی و داده های ژنتیکی و بیومتریک شما می شود). ما هیچ گونه اطلاعاتی در مورد محکومیت ها و جرایم جنایی جمع آوری نمی کنیم.

بازاریابی

ما در تلاش هستیم تا انتخاب هایی را در رابطه با استفاده از داده های شخصی خاص، به ویژه در مورد بازاریابی و تبلیغات، به شما ارائه دهیم. ما مکانیسم های کنترل داده های شخصی زیر را ایجاد کرده ایم:

پیشنهادات تبلیغاتی از طرف ما

ما ممکن است از داده های هویتی و تماس شما برای ایجاد دیدگاهی در مورد آنچه که فکر می کنیم ممکن است بخواهید یا نیاز داشته باشید یا آنچه ممکن است مورد علاقه شما باشد استفاده کنیم. به این ترتیب تصمیم می‌گیریم که کدام محصولات، خدمات و پیشنهادات ممکن است برای شما مفید باشد.
اگر اطلاعاتی را از ما درخواست کرده باشید یا از ما اشتراک خریداری کرده باشید و در هر مورد، از دریافت آن بازاریابی منصرف نشده باشید، ارتباطات بازاریابی را از ما دریافت خواهید کرد.

بازاریابی شخص ثالث

قبل از اینکه داده های شخصی شما را برای اهداف بازاریابی با هر شرکتی دیگری به اشتراک بگذاریم، رضایت صریح شما را دریافت خواهیم کرد.

انصراف دادن

شما می‌توانید هر زمان که مایل بودید نسبت به انصراف از دریافت پیام های بازاریابی از ما درخواست خود را اعلام کنید.

کوکی ها

می‌توانید مرورگر خود را طوری تنظیم کنید که همه یا برخی از کوکی‌های مرورگر را رد کند یا وقتی وب‌سایت‌ها کوکی‌ها را تنظیم می‌کنند یا به آنها دسترسی پیدا می‌کنند به شما هشدار دهد. اگر کوکی‌ها را غیرفعال یا رد می‌کنید، لطفاً توجه داشته باشید که برخی از بخش‌های این وب‌سایت ممکن است غیرقابل دسترسی شوند یا به درستی کار نکنند.

تغییر هدف

اگر ما نیاز به استفاده از داده های شخصی شما برای اهداف غیر مرتبط داشته باشیم، به شما اطلاع خواهیم داد و مبنای قانونی که به ما اجازه انجام این کار را می دهد توضیح خواهیم داد. لطفاً توجه داشته باشید که ما ممکن است اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع یا رضایت شما در مواردی که قانون لازم یا مجاز بداند، پردازش کنیم.

امنیت داده ها

ما تدابیر امنیتی مناسبی را برای جلوگیری از گم شدن تصادفی، استفاده یا دسترسی غیرمجاز، تغییر یا افشای اطلاعات شخصی شما در نظر گرفته‌ایم. علاوه بر این، ما دسترسی به داده‌های شخصی شما را برای آن دسته از کارمندان، نمایندگان، پیمانکاران و سایر اشخاص ثالث محدود می‌کنیم. آنها فقط داده های شخصی شما را طبق دستورالعمل ما پردازش می کنند و آنها مشمول وظیفه محرمانه بودن هستند.

ما رویه‌هایی را برای مقابله با هرگونه نقض مشکوک به داده‌های شخصی در نظر گرفته‌ایم و شما و هر تنظیم‌کننده مربوطه را در مورد نقضی که قانوناً ملزم به انجام آن هستیم، مطلع خواهیم کرد.

حفظ داده ها

ما داده‌های شخصی شما را فقط تا زمانی که برای تحقق اهدافی که برای آنها جمع‌آوری کرده‌ایم، از جمله برای برآوردن هرگونه الزامات قانونی، حسابداری و مانند آن حفظ خواهیم کرد.

ما اطلاعات اولیه مشتریان خود (از جمله اطلاعات تماس، هویت، مالی و تراکنش) را به مدت ده سال نگهداری خواهیم کرد.

در برخی شرایط برای اهداف تحقیقاتی یا آماری ممکن است اطلاعات شخصی شما را ناشناس کنیم (به طوری که دیگر نتواند به شما مرتبط شود) که در این صورت ممکن است بدون اطلاع بیشتر به شما به طور نامحدود از این اطلاعات استفاده کنیم.

سامانه مدیریت دانش داناکاو راهی مطمئن و آسان جهت مدیریت دانش سازمان شماست. با چند دقیقه صرف وقت می‌توانید قابلیت‌های فوق‌العاده آن را مشاهده و بررسی کنید.