شرایط و قوانین سایت داناکاو

شرایط و قوانین سایت چیست؟

این شرایط، قوانینی را برای بازدیدکنندگان وب سایت ما، (danakav.com) بیان می کند.

با استفاده از سایت ما این شرایط را می پذیرید

با استفاده از سایت داناکاو، تأیید می‌کنید که شرایط استفاده را می‌پذیرید و با رعایت آنها موافقت می‌کنید.

اگر با این شرایط موافق نیستید، نباید از سایت ما استفاده کنید.

شرایط دیگری وجود دارد که ممکن است برای شما اعمال شود

لطفاً «سیاست حفظ حریم خصوصی» ما را نیز بررسی کنید، که نحوه پردازش داده های شخصی را مشخص می کند.

بدون گارانتی

ما تضمین نمی کنیم که سایت ما به طور مداوم یا بدون خطا کار کند. هیچ سایتی را نمی توان از وجود ویروس یا بدافزار ضمانت کرد. ما از اقدامات احتیاطی معقولی استفاده می کنیم تا سایت خود را عاری از بدافزار نگه داریم، اما دسترسی به سایت خود را به این امید فراهم می کنیم که شما نیز از اقدامات احتیاطی معقول (از جمله استفاده از آنتی ویروس معتبر و به روز) استفاده کنید.

تا جایی که قانون اجازه می دهد، ما هرگونه مسئولیتی را در قبال تأثیر هرگونه بدافزار بر روی دستگاهی که برای دسترسی به سایت ما استفاده می کنید، مستثنی می کنیم.

محتوای سایت ما، از جمله وبلاگ ما، فقط برای اطلاعات عمومی ارائه شده است. این به معنای مشاوره فنی، حقوقی یا تجاری نیست که کاملا قابل اتکا باشد. اطلاعات موجود در سایت ما جایگزین توصیه های یک متخصص واجد شرایط نیست که به شما در مورد شرایط منحصر به فرد و خاص توصیه دهد.

اگرچه ما تلاش های معقولی برای به روزرسانی اطلاعات سایت خود انجام می دهیم، اما هیچ گونه تضمینی مبنی بر اینکه محتوای سایت ما دقیق، کامل یا به روز است، ارائه نمی دهیم.

ممکن است تغییراتی در این شرایط ایجاد کنیم

ما هر از چند گاهی این شرایط را اصلاح می کنیم. هر بار که می‌خواهید از سایت ما استفاده کنید، لطفاً این شرایط را بررسی کنید تا مطمئن شوید که شرایطی را که در آن زمان اعمال می‌شود، درک می‌کنید.

چگونه می توانید از مطالب موجود در سایت ما استفاده کنید؟

ما مالک یا صاحب مجوز کلیه حقوق مالکیت معنوی در سایت خود و مطالب منتشر شده در آن هستیم. این آثار توسط قوانین و معاهدات حق چاپ در سراسر جهان محافظت می شوند. تمامی حقوق این سایت برای «داناکاو» محفوظ است.

شما نباید از هیچ بخشی از محتوای سایت ما برای مقاصد تجاری استفاده کنید بدون اینکه مجوز انجام این کار را از ما دریافت کنید.

اگر از هر بخشی از سایت داناکاو بر خلاف این شرایط استفاده کنید، حق شما برای استفاده از سایت فوراً متوقف می شود و شما باید به انتخاب ما، هر کپی از مطالبی را برگردانید یا از بین ببرید.

ما در قبال وب سایت هایی که به آنها پیوند می دهیم مسئولیتی نداریم

در جایی که سایت ما حاوی پیوندهایی به سایت ها و منابع ارائه شده توسط اشخاص ثالث است، این پیوندها فقط برای اطلاع شما ارائه می شوند. چنین پیوندهایی نباید به عنوان تأیید آن وب سایت یا اطلاعاتی که ممکن است از آنها به دست آورید توسط ما تفسیر شود.

ما هیچ کنترلی بر محتوای آن سایت ها یا منابع نداریم.

علائم تجاری ما

نام تجاری «داناکاو» و لوگوی «داناکاو» علائم تجاری ما هستند، همانطور که نام محصولات ما «داناکاو» است. شما بدون تایید ما مجاز به استفاده از آنها نیستید.

سامانه مدیریت دانش داناکاو راهی مطمئن و آسان جهت مدیریت دانش سازمان شماست. با چند دقیقه صرف وقت می‌توانید قابلیت‌های فوق‌العاده آن را مشاهده و بررسی کنید.